Konsultācijas

KONSULTĀCIJU SARAKSTS

2019./2020.m.g.

Skolotājs Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Augsne Valdis 214.k.   15.25-16.25   15.25- 16.25  
Bērziņš Kristaps   sporta zāle       15.25-16.25 14.40-15.40
Bērzkalne Aira 429.k.   13.55-14.55   14.40-16.25  
Bidzāne Rita 102.k.       14.40-15.40 14.40-15.40
Blumberga Inta 206.k.     14.00-16.00 14.00-16.00  
Djageļa Svetlana 104.k.   13.55-14.55     14.40-15.20
Freiberga Inguna 435.k.   14.40-15.40 14.40-15.40    
Freimane Inese 210.k.   14.40-16.00      
Grīna Daina 207.k.   14.40-16.00      
Gustsone Lenija Adriāna 200.k. 13.30-14.30        
Hartmane Jolanta 431.k.       14.00-16.00  
Iesalniece Ināra 103.k.   15.25-16.25 14.40-15.40    
Jankovska Gunta 211.k.       14.00-16.00  
Jankovska Jolanta sporta zāle   15.20-16.20 15.20-16.20    
Kārkliņa Agnese 103.k.         13.55-15.10
Konute Gunita PP     13.55-14.35    
Krūkliņa Guntra (karjeras centrs)   14.40-16.00      
Liepiņa Inga 104.k.     15.25-16.25    
Līce Laine 208.k.     15.25-16.25 14.20-15.20  
Lūse Signe (tehn.korpuss)   15.25-16.25 15.25-16.25    
Melne Agnese 427.k.   14.40-16.00      
Miķelsone Zanda 432.k.   15.00-16.00 15.00-16.00    
Nāburga Valija 200.k.   13.50-14.50 13.50-14.50    
Pērkone Vineta 430.k.   14.40-15.40   15.25-16.25  
Pujāte Marta 101.k.   15.30-16.30 15.30- 16.30    
Reboka Inese 209.k.     15.25-16.25 15.25-16.25  
Reiha Marika 434.k.     14.40-15.40 14.40-15.40  
Reisa Inese 101.k.       7.45- 8.25 13.55-15.20
Riķīte Marija 435.k.       13.55-14.55  
Rozentale Natalia 207.k.         14.40-15.40
Šabāne Inga 212.k.   14.40-15.40 14.40-15.40    
Šmēdiņa Daiga (bibliotēka)       15.25-16.25  
Saulgriezis Māris (tehn. korpuss)   15.25-16.25 15.25-16.25    
Strauts Dzintars (428.k.)     15.25-16.25 14.40-15.40  
Strupule-Buka Daiga 433.k.   14.40-15.40 15.00-16.00    
Upeniece Sangrita PP     15.00-16.00    
Upesdegle Gunta 103.k.       15.25-16.25  
Zālīte Silva (426.)         14.40-15.40
Zeidaka Līga  sporta zāle         14.40-15.40
Zomerovska Dace 205.k.   14.20-15.20 14.40-16.00    
Zudāne Laila 213.k.   15.25-16.25      
Vite Modris 102.k. 14.40-15.40        

 

Skolotājs Mācību priekšmets
Augsne Valdis fizika 
Bērziņš Kristaps sports 
Bērzkalne Aira angļu v. 
Bidzāne Rita  biol, vesel.m. 
Blumberga Inta latviešu v., literatūra 
Djageļa Svetlana krievu valoda 
Freiberga Inguna angļu v., krievu val. 
Freimane Inese informātika 
Grīna Daina sociālās zinības 
Gustsone Lenija Adriāna angļu valoda 
Hartmane Jolanta latviešu v., literatūra 
Iesalniece Ināra ķīmija 
Jankovska Gunta matemātika 
Jankovska Jolanta sports 
Kārkliņa Agnese angļu val., krievu val. 
Konute Gunita mūzika 
Krūkliņa Guntra vēsture, pol.un ties.
Strauts Dzintars ģeogrāfija
Liepiņa Inga ekonomika, krievu v. 
Līce Laine matemātika 
Lūse Signe mājt.un tehn. 1 
Melne Agnese vizuālā m. 
Miķelsone Zanda latv.v.,liter.,krievu v. 
Nāburga Valija angļu val. 
Pērkone Vineta angļu val. 
Pujāte Marta vēsture 
Reboka Inese matemātika 
Reiha Marika latviešu v., literatūra
Reisa Inese angļu valoda 
Riķīte Marija angļu valoda 
Rozentale Natalia krievu valoda 
Saulgriezis Māris mājt.un tehn. 2 
Šabāne Inga dabaszinības 
Šmēdiņa Daiga psiholoģija 
Strupule-Buka Daiga latviešu v., literatūra 
Upeniece Sangrita mūzika 
Upesdegle Gunta vēsture 
Zālīte Silva mūzika
Zeidaka Līga sports 
Zomerovska Dace matemātika 
Zudāne Laila inform.,progr.pamati 
Vite Modris autoapmācība