Sasniegumi

Kuldīgas novada skolēnu Jauno vieglatlētu sacensības

1.vieta-augstlēkšanā, tāllēkšanā un 200m skrējienā- Ksenija Kairiša (3.c kl.), sagatavoja skolotāja J.Jankovska.

 

Kuldīgas novada konkurss galvas rēķinos „ĀTRĀK, TĀLĀK, PRECĪZĀK!” 6.klasēm

2.vieta Ieva Bitte (6.a kl.), sagatavoja skolotāja G.Jankovska.

Kuldīgas novada dabaszinību olimpiāde 5.klasēm

2.vieta- Laura Adrija Olševska (5.c kl.)

Atzinība- Valters Jūrmalis, (5.b kl.), sagatavoja skolotāja R.Bidzāne.

 

Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiāde 7.klasēm

2.vieta Krišjānis Mikāls (7.b kl.),

Atzinība Džuljeta Katrīna Skujāne (7.a kl.), sagatavoja skolotāja M.Lagzdiņa.

 

Kuldīgas novada krosa olimpiāde

1.vieta- Ksenija Kairiša (3.c kl.), sagatavoja skolotāja J.Jankovska,

3.vieta- Kristīne Grīnberga (10.a kl.), sagatavoja skolotājs K.Bērziņš.

 

Pamatskolas skolēnu futbola komanda izcīnīja 1.vietu Kurzemes reģiona sacensībās Ventspilī.

Apsveicam un lepojamies!

 

Latvijas skolu 72.spartakiāde florbolā 8. – 9. klasēm

3.vieta Komandas sastāvā – Artūrs Miķelsons, Salvis Sīkmanis,Tomass Alksniņš, Maksims  Kažimirs,Kristaps Panovs, Jorens Upenieks, Markuss Kairišs, Dāniels Zemke, Miks Miķelis Buks, Elmārs Navickis, Rainers Kalns, Roberts Āboliņš.

 

Kuldīgas novada latviešu valodas olimpiāde 4.klasēm

1.vieta – Dāvids Jānis Skuška (4.a kl.)

Sagatavoja skolotāja Saiva Peskopa

 

Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju I olimpiāde

Atzinība-Una Raikstiņa (9.a kl.)

Atzinība Amanda Pērkone (9.b kl.) Sagatavoja skolotāja Signe Lūse

 

Kuldīgas novada dabaszinātņu jomas priekšmetu olimpiādes 8.klasēm

Atzinība- Marija Ausmane (8.b kl.)

Sagatavoja dabaszinību jomas skolotāji.

Kurzemes reģiona  florbola sacensības 8. – 9. klasēm

1.vieta – 8. – 9. klases skolēnu komanda (sastāvā bija – Salvis Sīkmanis, Artūrs Miķelsons,Tomass Alksniņš,Miks Miķelis Buks, Daniels Zemke, Maksims Kažimirs, Jorens Upenieks, Markuss Kairišs, Rainers  Kalns, Kristaps Panovs, Roberts Āboliņš.

Sagatavoja skolotājs Kristaps Bērziņš

 

Kuldīgas novada angļu valodas olimpiāde 9.klasēm

2.vieta – Pauls Bindars (9.a kl.)

Atzinība – Rūta Mediņa (9.a kl.)

Sagatavoja skolotāja Aira Bērzkalne

 

Kuldīgas novada ģeogrāfijas olimpiāde 7.klasēm

2.vieta – Renāte Treimane (7.a kl.)

3.vieta – Džuljeta Katrīna Skujāne (7.a kl.)

Atzinība – Krišjānis Mikāls (7.b kl.)

Sagatavoja skolotāja Māra Lagzdiņa

 

Kuldīgas novada ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klasēm

3.vieta – Ivo Dzērve  (11.b kl.) 

Atzinība – Paula Astiča (11.b kl.). Sagatavoja skolotāja M.Lagzdiņa.

 

Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiādes 1.-12.klasēm

1.-2.klašu grupa:           3.vieta – Mērija Anna Mazūre (2.a klase). Sagatavoja skolotāja L.Balode

3.-4.klašu grupa:           3.vieta – Anna Rieta (3.a kl.). Sagatavoja I. Kronberga.

 

Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.,12.klasēm

1.vieta – Paula Astiča (11.b kl.). Sagatavoja skolotāja Zanda Miķelsone.

 

Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju II olimpiāde 6.- 7. klasēm

Atzinība- Artūram Roslevičam (6.a kl.). Sagatavoja skolotājs Māris Saulgriezis.

 

Kuldīgas novada matemātikas 5.-8.klašu olimpiāde

5.klašu grupa:   Atzinība- Valters Jūrmalis (5.b kl.)

                                 Atzinība-Elīna Lelde Tūbele (5.b kl.) Sagatavoja skolotāja Sandra Poriņa.

6.klašu grupa: 1.vieta-Ketija Pulmane (6.a kl.) Sagatavoja skolotāja Gunta Jankovska.

                               3.vieta- Markuss Kristofers Dundurs (6.c kl.) Sagatavoja skolotāja Laine Līce.

                               Atzinība- Ieva Bitte (6.a kl.) Sagatavoja skolotāja Gunta Jankovska.

7.klašu grupa: 3.vieta- Kristiāna Leismane (7.c kl.) Sagatavoja skolotāja Dace Zomerovska.

                               Atzinība- Krišjānis Mikāls (7.b kl.) Sagatavoja skolotāja Inese Reboka.

8.klašu grupa: 2.vieta- Mārtiņš Stebulis (8.a kl.)  Sagatavoja skolotāja Laine Līce.

                               3.vieta- Kristers Lūciņš (8.c kl.)  Sagatavoja skolotāja Dace Zomerovska.

                               Atzinība- Marija Ausmane (8.b kl.) Sagatavoja skolotāja Laine Līce.

 

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiāde (1.atlases kārta)

3.vieta – Kristīne Grīnberga (10.a kl.)

Sagatavoja skolotāja Māra Lagzdiņa

 

Kuldīgas novada ķīmijas 9.-12.klašu olimpiāde 

2.vieta Enija Grēta Fiļippova (10.a kl.)

2.vieta Rolands Kristofers Kangīzers (11.a kl.)

3.vieta Daniēls Mileiko (9.b kl.)

 Skolēnus sagatavoja skolotāja Ināra Iesalniece.

 

Kuldīgas novada bioloģijas olimpiāde

1.vieta Enija Grēta Fiļippova (10.akl.)

2.vieta Kristīne Grīnberga (10. a kl.)

2.vieta Paula Astiča (11.b kl.)

Skolēnus sagatavoja skolotāja Māra Lagzdiņa

3.vieta Monta Jankovska (12.a kl.)

Sagatavoja skolotāja Ināra Iesalniece

 

5.-6.klašu konkurss veltīts Dzimtās valodas dienai

3.vieta– VPKV komandai (dalībnieki – Ksenija Baltiņa, Egija Levica, Ilga Gulaško, Adriāna Brūvere).

Skolēnus sagatavoja skolotājas Marika Reiha un Jolanta Hartmane.

 

Kuldīgas novada latviešu valodas olimpiāde 7.klasēm

1.vieta- Renāte Treimane (7.a klase,  sagatavoja skolotāja Marika Reiha)

3.vieta- Emīlija Studente (7.b klase, sagatavoja skolotāja Marika Reiha)

3.vieta- Ritvars Trumsiņš  (7.c klase, sagatavoja skolotāja Jolanta Hartmane)

Atzinība- Patrīcija Pole (7.c klase, sagatavoja skolotāja Jolanta Hartmane).

 

Kuldīgas novada kombinētā olimpiāde 3.klasei 

Atzinība- Roberts Serpāns (3.b klase, sagatavoja skolotāja Ilona Incenberga)

Atzinība- Katrīna Kaltniece (3.p klase, sagatavoja skolotāja Aiga Lagzdiņa).

 

Kuldīgas novada krievu valodas olimpiāde

2.vieta- Aleksandrs Gailītis (7. b klase, sagatavoja skolotāja Natalia Rozentāle)

 

Kuldīgas novada izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu konkurss “No baroka līdz rokam”

1.pakāpe – VPKV 10.-12.klašu ansamblis “CHERRY SEEDS”

1.pakāpe – VPKV 7.-9. klašu vokāli instrumentālais ansamblis.

Sagatavoja mūzikas skolotāja Sangrita Upeniece

 

Kuldīgas novada  vieglatlētikas daudzcīņa

1.vieta – Ksenija Kairiša (3. c kl.)

3.vieta – Anna Reimane (3. b kl.)

Skolēnus sagatavoja skolotājas Līga Zeidaka un Jolanta Jankovska 

                                                                        

Kuldīgas  novada peldēšanas sacensības

Meitenēm:

1.vieta Sanija Robežniece (7.a kl.)

2.vieta. Annija Roze (6. a kl.)

3.vieta Monta Uzare (6.a kl.)

                 Zēniem: 1.vieta Edgars Grundmanis (6.a kl.)

                             2.vieta Ints Brēdiķis (6.a kl.)

                             3.vieta Kristiāns Šlakorciņš (6.a kl.)

     Skolēnus sagatavoja skolotāja Līga Zeidaka

Kuldīgas novada skolēnu sacensības volejbolā (2003. g.  dz. meitenēm)

3.vieta (piedalījās skolnieces Rēzija Bikava, Diāna Sedliņa, Samanta Lūka, Sofija Ješkevica, Monta Uzare, Krista Kristiāna Sīle, Krsitiāna Strautiņa, Marta Reiha).

Sagatavoja sporta skolotāji – Jolanta Jankovska, Līga Zeidaka, Kristaps Bērziņš. 

 

Kuldīgas novada skolēnu sacensības veiklības stafetēs

2009. – 2010. g.dz. 3.vieta (skolēni Laura Balandina, Ksenija Kairiša, Enija Staka, Anna Reimane, Kate Megne, Lauris Eglītis, Krists Vilnītis, Raens Polis, Kurts Žvīgurs, Matīss Maizītis).

2007.-2008. g.dz. 2.vieta (skolēni – Tīna Anna Vītola, Nikola Demčenko, Anna Miķelsone, Nora Skore, Elizabete Manguža, Ritvars Sinka, Nils Namejs Krēts, Krists Viliņš, Endijs Vilde, Deivids Sīlis.)

Sagatavoja sporta skolotāji – Jolanta Jankovska, Līga Zeidaka, Kristaps Bērziņš. 

 

 

Kuldīgas novada matemātikas olimpiāde 9. – 12. klasēm

1.vieta Kristīne Grīnberga 10. a klase, uzaicināta piedalīties Valsts matemātikas olimpiādē (sagatavoja skolotāja Gunta Jankovska).

2.vieta- Rolands Kristofers  Kangīzers 11.a klase (sagatavoja skolotāja Inese Reboka).

3.vieta- Rūta Mediņa 9.a klase (sagatavoja skolotāja Gunta Jankovska).

Atzinība- Paula Astiča 11.b klase (sagatavoja skolotāja Inese Reboka).

Atzinība- Alise Cīrule 11.b klase (sagatavoja skolotāja Inese Reboka).

 

 

Kuldīgas novada vēstures olimpiāde 9.-12.klašu grupā:

2. vieta – Paula Astiča 11.b klase

Atzinība- Rolands Kristofers Kangīzers 11.a klase. 

Sagatavoja vēstures skolotāja Gunta Upesdegle.

 

 

Kuldīgas novada 2. klašu kombinētā olimpiāde:

2. vieta – Mērija Anna Mazūre (sagatavoja skolotāja Lāsma Balode).

 

Kuldīgas novada skolēnu sacensībās TAUTAS BUMBĀ iegūta  2.vieta

(Komandā skolēni – N.M.Meikšāne, E.Kārkliņa, L.Pērkone, T.Vītoliņa, A.Gūtmane, A.Miķelsone, N.Skore, K.Leimane, U.Lorberga, N.Demčenko, K.Kairiša, E. M. Orna).

Skolēnus sacensībām sagatavoja sporta skolotāji: Līga Zeidaka, Jolanta Jankovska, Kristaps Bērziņš.

 

LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS 8.-9.klašu olimpiāde:

8.klašu grupa:

1.vieta 8.b klase- Marija Ausmane, sagatavoja D.Strupule-Buka,

3.vieta 8.a klase- Mārtiņš Stebulis, sagatavoja I.Blumberga,

Atzinība 8.b klase- Artūrs Miķelsons, sagatavoja D.Strupule-Buka,

Atzinība 8.c klase- Estere Luīze Rožkalna, sagatavoja J.Hartmane.

9.klašu grupā:

Atzinība 9.a klase- Rūta Mediņa, sagatavoja D.Strupule-Buka.   

 

 

 

RITEŅBRAUKŠANAS sacensības (11.09.2018.)

2005. – 2006.g. dzimušo meiteņu grupā

1.v. Montai Uzarei

2.v. Ievai Bittei

2005. – 2006. g. dzimušo zēnu grupā:

1.v. Gustam Lapiņam

2.v. Jānim Priedoliņam

3.v. Kasparam Šalmem.

2007. – 2008.g. dzimušo meiteņu grupā

2.v. Annai Miķelsonei

3.v. Kristenai Leimanei

FUTBOLA sacensības

2000. – 2002. g. dzimušajiem

2.vieta VPKV skolēnu komandai, kuras sastāvā spēlēja – P.Pujāts, M.Vološčuks, T.Grinkevičs, R.K. Kangīzers, D.Treimanis, K.Kārkliņš, M.Sīlis

2003. – 2004.g dzimušajiem

1.vieta VPKV skolēnu komandai, kuras sastāvā spēlēja – T.Alksniņš, D.Zemke, R.Silarājs, M.Kažimirs, K.Pinkovskis, M.Bondars, K.Krūmiņš, E.O. Antoņenkovs, K.Mikāls, V.Bikavs.

2.vieta VPKV skolēnu komandai, kuras sastāvā spēlēja – R.Āboliņš, J.Upenieks, M.Kairišs, D.Mileiko, M.M. Buks, K.Panovs, A.Miķelsons, E.J. Janušs, M. Raihs, S. Sīkmanis.

2006. – 2009. g. dzimušajiem

3.v. VPKV skolēnu komandai, kuras sastāvā spēlēja – N.Maslobojevs, E.Grundmanis, N.N.Krēts, R.Rozentāls, S.Pupelis, D.Sīlis, H.Māliņš, M.Graudelis, R.Sinka.

OLIMPISKĀS STAFETES

1.v. (2003. – 2004. dz.) Komandā startēja M.Ausmane, I.Dorbe, A.Kārkliņa, V.Sprugevica, A. Miķelsons, D.Zemke, R.Āboliņš, M.M. Buks.

2.v. (2000. – 2002.dz.) Komandā startēja K.Grīnberga, M.Jankovska, Ē.Jēkabsone, K.Jēkabsone, P.Pujāts, T.Grinkevičs, K.Spuļģītis, R.Demčenko.

2.v. (2005. – 2006.dz.) Komandā startēja D.Sedliņa, A.Roze, S.Robežniece, I.Brēdiķis, J.Priedoliņš, R.Bikava, A.Svilpis, R.Štenbergs.

2.v. (2007. – 2008. dz.) Komandā startēja N.Demčenko, N.Skore, N.N. Krēts, K.Viliņš, E.Vilde, A.Kaligins Dzenis, E.Manguža, A.Miķelsone.

Paldies sporta skolotājiem Jolantai Jankovskai, Kristapam Bērziņam un Līgai Zeidakai par ieguldīto darbu!

VPKV 8.a un 9.c klašu komanda ieguva 3. vietu Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra organizētajā “Orientēšanās dzejā” (komandā bija 8.a kl. skolēni – Aleksandra Beiere, Mārtiņš Stebulis un 9. c kl. skolēni – Ieva Dorbe, Rainers Rozenfelds un Kristers Žagata.