“Simtu jaunu domu dod viens mirklis,
Visu dzīvi ietvert spēj viens mirklis,
Tūkstots mirkļu ir ikkatrā dienā –
Vai tu redzi, cik tu bagāts esi!”

                                      /Rainis/

Foto 1.a klase ar audzinātāju Inetu Kronbergu.

Liekas, ka tas bija tikko, kad pirmo klašu skolēni vēra skolas durvis pretī jaunām zināšanām, taču ir pagājušas jau simts dienas. Tāpēc 2.februārī V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas trīs pirmo klašu skolēniem notika jauks un sirsnīgs pasākums “100 dienas skolā”.

Foto 1.b klase ar audzinātāju Ilonu Incenbergu.

Šī ir jau sena tradīcija, kad 1.klases skolēni pirms pirmklasnieku brīvdienām rāda, ko prot, kā iejutušies skolā, par ko priecājas un interesējas. Tas zināmā mērā ir noslēgums bērnu adaptācijas posmam. Sākums pilnvērtīgai, aizrautīgai un interesantai skolēna dzīvei.

Foto 1.c klase ar audzinātāju Annu Augsni.

Katra klase, sadaloties četrās grupās, rādīja savas zināšanas latviešu valodā, matemātikā, dabaszinības, angļu valodā, mūzikā un sportā. Katrs gaviļnieks saņēma apliecību par 100 veiksmīgi aizvadītajām dienām skolā, kuru laikā kļuvis par pilntiesīgu VPKV skolēnu, apguvis daudzas noderīgas prasmes un sadraudzējies ar klases biedriem, skola dāvināja pildspalvu ar skolas logo, ineresantu un āķīgu uzdevumu burtnīciņu un saldumus.

Skolēni pārliecinājās, ka draudzīgas attiecības, uzticēšanās, zinātkāre un noteikumu ievērošana ir pamats patīkamai skolas dzīvei un savstarpējai sadarbībai. Gribas novēlēt, lai mazie pirmklasnieki arī turpmāk ar tādu degsmi, enerģiju un prieku mācās, izbauda bērnību un skolas dzīvi. Lai šis posms viņiem paliek atmiņā tikai gaišās krāsās un patīkamu notikumu pilns!

Informāciju sagatavoja:
Inta Poļikova