Piektdien, 17. maijā, 12.a klases skolēni, kas apgūst sociālās zinātnes II, devās izzinošā vizītē uz Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Kuldīgas filiāli un Adatu fabriku.

NVA Kuldīgas filiālē skolēnus sagaidīja karjeras konsultante Santa Hemminga, kura iepazīstināja jauniešus ar dažādām iespējām un resursiem, ko piedāvā NVA. Skolēni uzzināja par pieejamajiem karjeras atbalsta pasākumiem un nākotnes darba tirgus perspektīvām, kas palīdzēs viņiem veiksmīgāk plānot savu profesionālo ceļu.

Pēc vizītes NVA, jaunieši devās uz Adatu fabriku, kur atrodas digitālais inovāciju centrs, biznesa inkubators un kokapstrādes darbnīca. Šajā izglītojošajā ekskursijā viņiem bija iespēja iepazīties ar modernām tehnoloģijām, izmēģināt dažādas interesantas lietas un apskatīt vietējo uzņēmumu darba vidi. Adatu fabrikas komanda nodrošināja aizraujošu un informatīvu pieredzi, kas iedvesmoja jauniešus un deva vērtīgu motivāciju nākotnes sasniegumiem.

Šī ekskursija sniedza skolēniem ne tikai zināšanas un iedvesmu, bet arī praktisku ieskatu iespējās, kas paveras viņiem pēc skolas beigšanas. Paldies Adatu fabrikas komandai un NVA Kuldīgas filiālei par vērtīgo ieguldījumu jauniešu izglītībā un nākotnes karjeras attīstībā!