Noslēdzoties Erasmus+ Jaunatnes līdzdalības projektam “Domā Atbildīgi, Rīkojies Ilgtspējīgi!”, projekta dalībnieki atskatījās uz gada laikā paveikto un dalījās pārdomās par gūtajām zināšanām, pieredzi un personīgo izaugsmi.

Projekta laikā jaunieši piedalījās aktivitātēs par demokrātiju, pilsonisko līdzdalību, iekļaušanu un ilgtspējīgu attīstību, apmeklēja dažādas institūcijas un organizācijas, iesaistījās diskusijās, debatēs, ilgtspējas iniciatīvās un sabiedriskajās aktivitātēs. Projekta noslēgumā dalībnieki dalījās ar savu redzējumu par svarīgākajiem ieguvumiem un atziņām.

Video atskatā jaunieši stāsta par to, kā projekts palīdzējis labāk izprast demokrātiskos procesus, attīstīt sadarbības un komunikācijas prasmes, kļūt aktīvākiem sabiedriskajā dzīvē un aizdomāties par ilgtspējīga dzīvesveida nozīmi.

Aicinām noskatīties video un iepazīties ar jauniešu pieredzes stāstiem!