15.maijā Kuldīgas Kultūras centrā norisinājās sirsnīgs un emocionāls V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas koncertuzvedums “Manai ģimenei”, veltīts Ģimenes dienai. Šis pasākums bija izcila skolas talantīgo skolēnu un lielisko skolotāju dāvana, kas pulcēja skolēnus, vecākus un skolotājus, lai kopīgi atzīmētu ģimenes nozīmīgumu un vienotību.

Pasākums iesākās ar popkora izpildītu Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu “Ai, zeme, zemīte”, radot emocionālu un siltu atmosfēru. Turpinājumā sekoja daudzveidīgi priekšnesumi, kurus izpildīja skolēni no dažādām klasēm, demonstrējot savu muzikālo, deju un teatrālo talantu.

Koncertuzveduma laikā skanēja gan latviešu tautasdziesmas, gan mūsdienu populārās dziesmas, radot harmonisku dažādību. 

Pasākumu noslēdza skolas direktores uzruna, kurā viņa izteica pateicību visiem dalībniekiem un organizatoriem, uzsverot ģimenes nozīmīgumu un kopā būšanas vērtību. Noslēgumā skanēja latviešu tautas dziesma “Silta jauka istabiņa”, radot siltu un emocionālu noskaņu.

Šis koncertuzvedums “Manai ģimenei” vēlreiz apliecināja, ka V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā valda ne tikai izcilas mācību tradīcijas, bet arī kopības un ģimeniskuma gars, kas vieno visu skolas saimi.

Koncerta ieraksts: https://youtu.be/dT1Td9I1Vmo