7.novembrī skolas 11.klašu skolēni devās uz Rīgu, kur piedalījās Panākumu Universitātes nodarbībās. Šajā dienā uzstājās 4 lektori: vispirms režisore, uzņēmēja un pasniedzēja Vidzemes Augstskolā Renāte Cāne stāstīja par radošas personas iezīmēm, demonstrējot šādu personu veidotas reklāmas. 

Nākamais ar jauniešiem sarunājās “Draugiem Group” pārstāvis Jānis Palkavnieks. Viņš stāstīja par paņēmieniem, kā gūt panākumus un dalījās pieredzē ar drukas ārpakalpojumu uzņēmuma “Printful” darbību Latvijā un ASV. Uzstāšanās bija interesanta, lektors uzturēja labu kontaktu ar jauniešiem.

Samantas Tīnas ierašanās tika sagaidīta ar applausiem, dziedātāja stāstīja par savu ceļu mūzikā, par grūtībām, kas bija jāpārvar. Viņa saņēma arī ļoti daudz jautājumu un atbildēja uz tiem. Beigās kopīgi tika nodziedāta latviešu tautas dziesma “Bēdu, manu lielu bēdu”. 

Jaunieši stājās rindā, lai nofotografētos ar harizmātisko dziedātāju.

Pēdējā sarunai ar iespaidīgo skolēnu auditoriju bija gatava arī viena no spilgtākajām Latvijas “X Faktora” pirmās sezonas jaunajām zvaigznēma Adriana Miglāne. Viņas sarunu ar jauniešiem raksturoja sirsnība un vienkāršība. Arī ar Adrianu visi kopā vienojās dziesmā.

Mūsu skolas skolēnu vairums atzinīgi novērtēja S.Tīnas un J.Palkavnieka uzstāšanos.   11.b kl. skolēns Pauls Pujāts kopā ar Adrianu Miglāni

Mājupceļā visi apmeklēja Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu, kurā ekskursiju vadīja paši tehnikuma audzēkņi.

Skolēnus uz Rīgu pavadīja karjeras konsultante Guntra Krūkliņa un skolotāja Gunta Upesdegle.