Visa mēneša garumā katru dienu kāda VPKV klase piepilda labdarības kasti Kuldīgas pilsētas rātslaukumā

4. decembrī 2.a klases skolēni veica sirdsdarbiņu, piepildot Labdarības kasti, lai  nestu prieku kādam cilvēkam vai ģimenītei. Aktīvu līdzdalību šajā akcijā ņēma arī skolēnu vecāki.

5.decembrī, kad svinam 2. Adventi, labestībā un sirdssiltumā Ziemassvētku gaidīšanas laikā ar Kuldīgas pilsētas trūcīgajiem cilvēkiem dalījās 2.b klases skolēni un klases audzinātāja Ilona Incenberga. Visas dienas garumā skolēni kopā ar saviem vecākiem piepildīja Labdarības kasti, mācoties dāvināt prieku un sirdsiltumu, kā arī rūpēties par līdzcilvēkiem.

6.decembrī Labdarības kasti piepildīja 11.a klases skolēni, kas ar prieku piedalījās akcijā. Paldies skolēniem un vecākiem!

10. decembrī arī 1.b klases skolēni devās uz labdarības kasti. Bērniem tas sagādāja pozitīvas emocijas un bija gandarīti, ka var parūpēties par cilvēkiem, kam tas vairāk nepieciešams.

Arī 3.b klases skolēni 11. decembra rītā devās uz Rātslaukumu ar sarūpētajām dāsnām pārtikas paciņām.

Akcijā “Labdarības kaste” piedalījās arī 3.c klase. Ceļā uz Rātslaukumu apmīļojām visus rotājumus Liepājas ielā, kam sniegs nesen bija uzklājis savu brīnumsegu. Nav iespējams aprakstīt to mīlestību, ar kādu bērni kasti piepildīja. Katra lietiņa tika ieguldīta kastē, lai dāvātu prieku kādam, kam šajā dienā ir grūti. Skolā atgriezāmies pārguruši un nosaluši, bet ļoti laimīgi! Skolotāja mūs “izžāva” :)) uz un pie radiatoriem.

13. decembrī 1.c klases skolēni devās piepildīt labdarības kasti.  Skolēni un viņu vecāki bija sarūpējuši dāvaniņas, lai dalītos ar tiem, kuriem klājas grūtāk. 

15. decembrī 9.c klases skolēni rīta cēlienā draudzīgi piepildīja labdarības kasti līdz malām. Vecāki bija sarūpējuši dažnedažādas lietiņas un parūpējušies arī par skaistu noformējumu.

Spītējot aukstajam decembra vējam, drosmīgākie un izturīgākie 7. c klases skolēni vienojās kopīgam sirdsdarbam. Vēlme palīdzēt un sagādāt mazturīgajiem kuldīdzniekiem prieku bija tik liela, ka labdarības kaste acumirklī bija pilna ar no sirds sagādātiem produktiem. Prieks palīdzēt citiem un prieks apzināties, ka mēs to varam!

5.a klase 17. decembra rītā posās ceļā uz Rātslaukumu pie Labdarības kastes, lai sarūpētu prieku tiem, kam mūsu mazajā pilsētā klājas visgrūtāk! Prieks un saviļņojums piepildīja katru, kad sapratām, ka kaste ir par mazu, lai tur ievietotu visu līdzi atnesto. Paldies visiem par atsaucību, piedaloties šajā akcijā!

Nokrišņiem bagātajā 19. decembra dienā kasti piepildīja 10.a klases skolēni un audzinātāja Guntra Krūkliņa. Vēlāk Jauniešu mājā notiek 10.a klases skolēnu klases vakars. Ugunskurs, desiņu cepšana, jauniešu darba vadītāja Daniela Reimane organizē aktivitātes skolēniem. Jautras sarunas, jubilāres sveikšana un draudzīga gaisotne: galvenie raksturojošie skolēnu saskarsmes elementi.

Sniegoto 20.decembra pirmdienu 12.a klase pavadīja mācoties, piedaloties dažādās aktivitātēs un galvenokārt baudot kopā būšanas prieku. Dienas pirmā puse tika pavadīta skolā mācību stundās, pateicības stundā un Ziemassvētku viktorīnā. Dienas otrā daļa – pasākums ārpus skolas sienām. Vakarpusē visi satikāmies Pilsētas laukumā un kopā izstaigājot Kuldīgas izgaismotās ieliņas, aplūkojot pilsētas dekorācijas, un kopīgi nonācām līdz Labdarības kastei, kuru piepildījām ar dažādām noderīgām lietām. Neiztrūkstošais kopīgais foto pie galvenās svētku egles. Kopīgais gājiens beidzās pie kultūras centra izveidotā svētku skvēriņa, kur jaunieši svinīgi saņēma saldumu pakas. Klases kolektīvs vakaru pavadīja draudzīgā un pacilājošā gaisotnē.

21. decembris bija 8.c klases ‘’Labdarības kastes’’ piepildīšanas diena. Kastē tika liktas praktiskas, veselīgas, saldas un ikdienīšķi svarīgas dāvanas. Paldies klasei par atsaucību!

22.decembrī, kad bija jau brīvlaika pirmā diena, 6.b klases skolēni un klases audzinātāja Laila Zudāne devās pie “Labdarības kastes”, lai papildinātu krājumus un iepriecinātu  Kuldīgas iedzīvotājus. Ar lielu prieku skolēni papildināja kasti ar dažādiem gardumiem gan no veikala, gan no sava mājas pagraba. Katrs centās ievietot savu atnestu gardumiņu tā, lai kasti varētu arī aizvērt.  Lai arī tā bija viena no aukstākajām dienām, skolēni māja sveicienus kamerai, kurā var redzēt gan eglīti, gan labdarības kasti.

24. decembra sniegotajā Ziemassvētku rītā 4.b klases skolēni un viņu vecāki pulcējās Rātslaukumā pie skaistākās egles Kuldīgā, lai padarītu šo īpašo dienu vēl īpašāku tiem cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams mūsu atbalsts. Labdarības kaste ātri piepildījās ar dažādiem gardumiem- zirnīši, pupiņas, putras, kafija, šokolāde un citi gardumi priecēja ne vienu vien kuldīdznieku. Paldies ceturtklasniekiem un viņu vecākiem par līdzdalību!

27.decembrī labdarības kasti piepildīt devās 6.a klases skolēni. Skolēni labdarības kasti piepildīja ar ikdienā nepieciešamām dāvanām un arī dažādiem gardumiem.

Lai visiem priecīgi Ziemassvētki!