No 14.-21. februārim mūsu skolas skolēni aktīvi piedalījās un popularizēja mūsu skolas vārdu Latvijā.

Jau otro gadu Latvijas skolu Ziemas festivāls notika citādā formātā – virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem vai sporta pulksteņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā. Sacensības notika no 2022. gada 7. februāra līdz 14. februārim.

Šā gada sacensību formāts paredz – katram skolēnam individuāli veikt pēc iespējas garāku attālumu brīvi izvēlētā apvidū Latvijas teritorijā, sacenšoties ziemas un ziemā pieejamos sporta veidos. Kopvērtējumu noteica pēc katra dalībnieka veiktajiem kilometriem un metriem, ko fiksēs skolēna mobilajā tālrunī vai sporta pulkstenī ar viedierīces GPS.

Dalībnieki, kādā no organizatoru piedāvātajām (plaši lietotajām) viedierīču aplikācijām, varēja izvēlēties sporta veidu, piemēram – snovbordu, distanču slēpošanu, skriešanu vai citu aktivitāti – atkarībā no konkrētās dienas laika apstākļiem, krājot kilometrus kopvērtējumā. Uzvarēja tas, kurš kopsummā sakrāja visvairāk kilometru. Rezultāti tika apkopoti speciāli Ziemas festivālam izveidotā platformā, kuriem varēja sekot līdzi Ziemas festivāla mājaslapā.

Skolēna rezultāts tika ieskaitīts arī skolas kopvērtējumā, ko veidoja izglītības iestāžu audzēkņu veikto distanču summa. Mūsu skolai tie ir 553, 6kilometri.

Pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces katrā skolā, kas veikuši visgarāko attālumu, tika apbalvoti ar medaļām.

Mūsu skolas labākie: 

Gustavs Mellenbergs 1. vieta

Lauris Eglītis 2. vieta

Miķelis Buks 3. vieta

Sanija Robežniece 1. vieta

Anna Reimane 2. vieta

Alise Robežniece 3. vieta