24.aprīlī 4. klašu skolēni kopā ar klases audzinātājām A.Bergmani, L.Līci, I.Blumbergu – Zeltiņu un skolotāju I.Egli devās pavasara mācību ekskursijā uz Liepāju.

Pirmais ekskursijas pieturas punkts bija Liepājas Zinātnes un izglītības inovāciju centrs, kurā skatījās zinātnes teātri – pirāts interesanti un atraktīvi stāstīja un rādīja pirāta piedzīvojumus un dēkas tālās jūrās un zemēs. Priekšnesumā skolēni un skolotājas vēroja pirāta ceļojumos atklātās ūdens īpašības, kā arī burvju mākslinieka cienīgus trikus.

Pēc interesantā un saistošā zinātnes teātra visi devās uz Liepājas Olimpiskā centra slidotavu, lai stundas laikā izbaudītu slidošanas prieku.

Pavasara ekskursija noslēdzās Liepājas teātrī, skatoties izrādi Patakoļako un teātra visums. Patakoļako ir Liepājas teātra puteklīte, kura dodas negaidītu pavērsienu pilnā un pat nedaudz mežonīgā piedzīvojumā teātra putekļu pasaulē, lai atklātu sev un citiem, kas ir viņas pašas īstā sūtība un aicinājums. Pēc izrādes skolēni atzina, ka izrāde bija interesanta un saistoša.

Dodoties mājupceļā no ekskursijas, skolēni jutās gandarīti par ekskursijā redzēto, dzirdēto, izjusto.

Informāciju sagatavoja:
Inta Blumberga–Zeltiņa