9. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping notika Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums CITS BAZĀRS pavasarī, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja 800 skolēni no visas Latvijas. Atrast sev noderīgas preces piedāvāja 270 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākos vairāk nekā 400 komandu konkurencē.

Visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja ne vien apskatīt, bet arī iegādāties jauniešu radītās preces astoņās preču kategorijās – “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces”. 

No mūsu skolas pasākumā piedalījās 10. klases skolēni Kristaps Dergačs un Mariss Matrozis ar savu SMU “MK Solutions”. Jaunieši atzinīgi novērtēja sarunu – konsultāciju ar Swedbank pārstāvi, no kura saņēma vērtīgus ieteikumus savas darbības uzlabošanai.

Skolēni – Kristaps Dergačs un Mariss Matrozis, pārstāvot savu SMU.