15. februārī mūsu skolai bija dzimšanas diena, – palika 102 gadi. Līdz ar to nedēļa no 14. līdz 18. februārim bija Svētku nedēļa, kurā par izklaides aktivitātēm gādāja Kultūras joma.

Viss sākās jau pirmdienas rītā, kad skolu apciemoja lustīgs Klauniņš, kas piegādāja katrai klasei vēstuli ar aicinājumu piedalīties Svētku nedēļā. Visas nedēļas garumā klasēm kopā ar audzinātājiem tika piedāvāta iespēja pildīt dažādus uzdevumus.  Skolas četros stāvos varēja izspēlēt pazīstamo galda spēli “Cirks”.  Visi 24 personāži no spēles bija izkārtojušies gaiteņos un sagatavojuši īpašus uzdevumus. Klases gatavoja arī apsveikuma plakātus un fotogrāfijas. Noslēdzot nedēļu, klašu iesniegtie darbiņi tika rūpīgi izvērtēti un katram dalībniekam tika dāvāta pilspalva ar skolas simboliku. Trīs veiksmīgākās klases saņēma pārsteiguma balvas no “Stender`s Pica”

Savukārt, skolas darbinieki, 15.februārī – īstajā jubilejas dienā, tika aicināti uz kopā būšanu skolas jaunajā zālē. Bija sagatavota viktorīna ar interesantiem jautājumiem par kolēģu bērnību, skolas laiku un dažādiem hobijiem.