Pagājušo nedēļu skolas  8. – 9. klašu zēnu komanda  piedalījās Latvijas skolu 72.spartakiādē florbolā. Sacensībās piedalījās deviņas komandas no visiem Latvijas novadiem un mūsu skolēnu komanda spraigā cīņā izcīnīja 3.vietu Latvijā.

Komandas uzvaru kaldināja – Artūrs Miķelsons, Salvis Sīkmanis, Tomass Alksniņš, Maksims  Kažimirs, Kristaps Panovs, Jorens Upenieks, Markuss Kairišs, Dāniels Zemke, Miks Miķelis Buks, Elmārs Navickis, Rainers Kalns un Roberts Āboliņš. Paldies zēniem par izturību un cīņas garu.

Kopumā sacensībās piedalījās 9 komandas no Ķekavas, Babītes, Kocēniem, Pļavniekiem, Preiļiem, Rīgas, Jaunmārupes, Smiltenes un Kuldīgas. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Mūsu  grupā bija Pļavnieku, Preiļu, Kocēnu, Rīgas (Ziemeļvalstu ģimnāzijas) komandas.

Kuldīga -Preiļi(2:1), Kuldīga-Kocēni(4:4), Kuldīga -Pļavnieki(1:1), Kuldīga -Ziemeļvalstu ģimnāzija (6:0). Tālāk tikām pusfinālā kur cīnījāmies ar spēcīgo Ķekavas komandu (Kuldīga-Ķekava 0:6). Par trešo vietu mums bija jācīnās ar Babītes komandu un mūsējie  ar pēdējiem spēkiem un taktiski pareizi nospēlējot izcīnīja uzvaru Kuldīga -Babīte(1:0).

Apsveicam un lepojamies!