Svētdien, 21.aprīlī, Rīgas Olimpiskajā centrā notika “Top! kauss” volejbolā fināls, kur cīnoties starp 32 komandām vidusskolu meiteņu grupā, mūsu skolas vidusskolas jaunietes (Daniela Agriņa, Rēzija Bikava, Diāna Sedliņa, Sofija Ješkevica, Nikola Marija Meikšāne un Elīza Alise Kārkliņa), izcīnīja 5.vietu.

Šogad V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas meitenes tika šajā grandiozajā pasākumā, “Top kausam” 20! Vispārizglītojošo skolu komandas cīnījās par skolu volejbola kausu. Kopā piedalījās 128 komandas, ar aptuveni 900 skolēniem. Mūsu vidusskolas meitenes bija ceturtajā apakšgrupā un tika pusfinālā, kur bija jācīnās par 1.-8. vietu ar Aizputes vidusskolas, Gulbenes novada vidusskolas, Āgenskalna valsts ģimnāzijas, Rīgas Purvciema vidusskolas, Limbažu, Cēcu valsts ģimnāzijas un Daugavpils zin. vidusskolas komandas. Katras spēles ilgums bija 7 minūtes un vēl 3 minūtes sagatavošanās nākamajai spēlei, visas dienas garumā.

Atšķirībā no sporta skolu sacensībām šajā turnīrā jaunie volejbolisti spēlē kopā ar saviem klases biedriem un skolas biedriem. Vienā komandā spēlē profesionāli sportisti un arī jaunieši, kuriem volejbols vienkārši patīk, kas padara neprognozējamus spēļu iznākumus, vārda tiešajā nozīmē “neprognozējami”. Sacensības šo gadu laikā ir spējušas saglabāt savu pamatideju – popularizēt veselīgu un sociāli aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū, kā arī veicināt viņu interesi par volejbolu.

Paldies mūsu skolas meitenēm par neaizmirstamām emocijām visas dienas garumā! Lepojamies ar meiteņu sniegumu!

Rakstu sagatavoja:
komandu pavadošā skolotāja Laila Zudāne