Europe Direct Dienvidlatgale centrs sadarbībā ar Eiropas Parlamentu Latvijā un Konrāda Adenauera fondu Baltijas valstīs 29. maijā tiešsaistē rīkoja Prāta Spēles, lai pārbaudītu Latvijas skolu jauniešu zināšanas par Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Pasākums pulcēja komandas no visas Latvijas, demonstrējot jauniešu izpratni par Eiropas Parlamenta darbību un vēlēšanu procesu. Starp izcilākajiem dalībniekiem bija arī V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas komanda “Viļa vēstnieki”, kas izcīnīja godpilno 2. vietu, apliecinot savas plašās zināšanas un sagatavotību.

Prāta Spēļu mērķis bija ne tikai izglītot, bet arī veicināt jauniešu interesi un izpratni par Eiropas Savienības darbību un nozīmīgumu. Pasākuma laikā jaunieši piedalījās dažādos uzdevumos un viktorīnās, kas aptvēra plašu tēmu loku, sākot no Eiropas Parlamenta funkcijām līdz pat vēlēšanu tehniskajiem aspektiem.

Apsveicam “Viļa vēstniekus” un visus pārējos dalībniekus par viņu lielisko sniegumu un novēlam veiksmi gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kas notiks 8. jūnijā.


Papildu informācija:
Europe Direct Dienvidlatgale centrs ir daļa no Eiropas Savienības informācijas tīkla, kas sniedz aktuālu un uzticamu informāciju par ES jautājumiem un veicina sabiedrības izpratni par Eiropas Savienības darbību.