Mūsu skolas skolēni aktīvi piedalījās un popularizēja mūsu skolas vārdu Latvijā.

2021. gadā Latvijas skolu Ziemas festivāls notika citādā formātā – virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem vai sporta pulksteņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā. Sacensības notika no 2021. gada 19. februāra līdz 4. martam.

Šā gada sacensību formāts paredz – katram skolēnam individuāli veikt pēc iespējas garāku attālumu brīvi izvēlētā apvidū Latvijas teritorijā, sacenšoties ziemas un ziemā pieejamos sporta veidos. Kopvērtējumu noteica pēc katra dalībnieka veiktajiem kilometriem un metriem, ko fiksēs skolēna mobilajā tālrunī vai sporta pulkstenī ar viedierīces GPS.

Dalībnieki, kādā no organizatoru piedāvātajām (plaši lietotajām) viedierīču aplikācijām, varēja izvēlēties sporta veidu, piemēram – snovbordu, distanču slēpošanu, skriešanu vai citu aktivitāti – atkarībā no konkrētās dienas laika apstākļiem, krājot kilometrus kopvērtējumā. Uzvarēja tas, kurš kopsummā sakrāja visvairāk kilometru. Rezultāti tika apkopoti speciāli Ziemas festivālam izveidotā platformā, kuriem varēja sekot līdzi Ziemas festivāla mājaslapā lsfp.lv.

Skolēna rezultāts tika ieskaitīts arī skolas kopvērtējumā, ko veidoja izglītības iestāžu audzēkņu veikto distanču summa. Mūsu skolai tie ir 831, 02 kilometri.

Pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces katrā skolā, kas veikuši visgarāko attālumu, tika apbalvoti ar medaļām.

Mūsu skolas labākie: 

Lauris Eglītis         147 km   1. vieta

Gustavs Lācis        125 km    2. vieta

Alekss Taņicins     105 km   3. vieta

Sanija Robežniece 91.km     1. vieta

Anna Reimane        41 km    2. vieta

Kristīne Grīnberga   39 km   3. vieta

Rakstu sagatavoja sporta skolotāja Līga Zeidaka


Lapu skatījušies
web counter