24. septembrī Kuldīgas novada pašvaldība parakstīja līgumu ar būvfirmu SIA “Pretpils” par Viļa Plūdoņa vidusskolas sporta zāles pārbūvi un klašu telpu uzlabošanu. Plānots, ka visus darbus paveiks gada laikā.

Līguma parakstīšanā Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa pauda gandarījumu par skolu infrastruktūras attīstību: “Liels prieks, ka šī būs jau otrā skola Kuldīgā, kurai būsim piesaistījuši Eiropas fondu finansējumu. Pirmā bija Kuldīgas 2. vidusskola, kurā darbi turpinās, tagad kārta pienākusi Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai, bet drīzumā ceram iesākt arī Kuldīgas Centra vidusskolas projektu, kas būs vēl apjomīgāks. Paldies visai komandai, ka esam tik tālu nonākuši un varēsim veikt darbus.”

SIA “Pretpils” pārstāvis Andris Rorbahs uzsvēra prieku par atgriešanos Kurzemes pērlē: “Esam patiesi priecīgi, ka esam nonākuši līdz līguma slēgšanai. Priecājamies, ka varam atgriezties Kuldīgā. Esam pazīstami ar patīkamo gaisotni un cilvēkiem, ar kuriem sastrādāties.”

Arī darbu autoruzraudzības vadītājs, SIA “Livland Group” pārstāvis Arturs Koks iezīmēja veiksmīgo sadarbību ar Kuldīgu: “Liels prieks piedalīties jau otrajā projektā šeit. Prieks par Kuldīgu un mūsu sadarbību.”

Projekta vadītāja Madara Dravniece informē, ka mācību gada laikā pārbūvēs bijušo sporta zāli, pārveidojot to par multifuncionālu zāli, savukārt vasarā atjaunos vairāku klašu telpas, ko aprīkos ar ergonomiskām mēbelēm. Projekta īstenošana izmaksās gandrīz 250 tūkstošus eiro.

Informācija no www.kuldiga.lv