Trešdien, 23.septembrī plkst. 14.30 uz pirmo tikšanos interesentus aicina Jauno Debašu Līderu skola. Interesentus Kārlis Neimanis gaidīs 200.kab.

“Debašu Līderu Skola” ir Latvijas Debašu asociācijas “Quo Tu domā?” projekts, kas jau ceturto gadu norisinās sadarbībā ar “British Council”, un tā galvenais mērķis ir popularizēt kritisko domāšanu un medijpratību Latvijas skolēnu vidū, apgūstot debašu prasmes. Šogad galvenais uzsvars ir uz Latvijas reģionu pilsētām – skolām visā Latvijā šī mācību gada laikā būs iespēja organizēt vairākus viegli sasniedzamus debašu turnīrus un pasākumus kopā ar Latvijas Debašu asociācijas aktīvistiem. Aicinām skolotājus pieteikt skolu komandas līdz 30. septembrim, aizpildot šo anketu: ej.uz/dls2021.

Šogad no skolām tiek aicināti pieteikties vairāki jaunieši un pedagogi – no viena skolas var pieteikties 1-3 skolotāji un 2-6 skolēni. Projekta darba valoda ir angļu, tādēļ dalībniekiem nepieciešamas pietiekamas angļu valodas zināšanas, lai kvalitatīvi piedalītos projekta aktivitātēs.

Projektu “Debašu Līderu Skola 2020/2021” atbalsta “British Council” pārstāvniecība Latvijā. “British Council” ir Apvienotās Karalistes starptautiska organizācija, kas nodarbojas ar kultūras sakaru un izglītības iespēju veicināšanu.