2023. gada rudenī jau 15. reizi tika dots starts mācību projektam “Gribu būt mobils”. Mācību projekta mērķis ir attīstīt 6.-8. klašu skolēnu satiksmes drošības pratību, sniedzot iespēju ne vien apgūt un papildināt zināšanas par dažādām ceļu satiksmes drošības tēmām, bet arī mudinot patstāvīgi domāt un analizēt savus un citu paradumus ceļu satiksmē.

Mācību projekts “Gribu būt mobils” veidots trijās kārtās. Projekta pirmā kārta norisinājās tiešsaistē pa reģioniem. Kuldīgas reģionā neklātienes kārtā šajā gadā startēja 52 komandas no tām 20 bija no mūsu skolas. Savukārt pusfināli tiek organizēti klātienē Latvijas reģionos un tajos tiekas neklātienes posma katra reģiona 10 zinošākās komandas. Šodien 20. februārī I. Zeberiņa pamatskolā norisinājās Kuldīgas reģiona pusfināls. Mūsu skolu pārstāvēja divas komandas no 8. b klases.

Komanda ‘’Burkāni’’ – kurā startēja Lauris Eglītis, Rūta Rebeka Jūrmale, Kintija Ivanova un Lelde Migoviča un komanda’’Mobīlie’’ – kurā startēja Roberts Serpāns, Aleksis Linkovskis , Anna Reimane un Annika Jūrmale.

Komanda ‘’Mobīlie ‘’ sīvā cīņā ierindojās godpilnā 2. vietā.

Ļoti lepojamies ar mūsu skolas audzēkņu panākumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Zeidaka