Skolotāju diena pirmdienā

7.oktobrī mūsu skolas skolēnu pašpārvalde kopā ar savu kuratori Sangritu Upenieci sarīkoja svētkus skolēniem un skolotājiem. Skolēni varēja mācīties skolotāju-jauniešu vadībā un, kā izskatījās, tas viņiem patika.

Paralēli skolēnu nodarbībām, tika nodarbināti arī paši skolotāji. Visi saņēma mājas darbu: saģērbties kā skolēniem un ierasties norādītajā vietā un laikā. Skolotājus sadalīja 6 komandās un arī viņiem bija jāpilda dažādi uzdevumi, no kuriem neparastākais bija jāveic skolotājas Paulas vadībā – jāraksta diktāts latviešu valodā ar krievu burtiem. Tas nebija viegli…

Kad visas komandas izpildīja savus uzdevumus, skolotājiem bija saklāts kafijas galds ar dažādiem našķiem un bija jāsniedz atgriezeniskā saite par pavadīto dienu.

Dienas otrajā pusē tika sumināti 8 skolotāji, kuriem aprit apaļi darba gadi skolā: Marija Riķīte, Valdis Augsne, Jolanta Hartmane, Sangrita Upeniece, Gunta Jankovska, Ilona Incenberga, Lāsma Balode un Ināra Iesalniece. Tad skolotāji posās ceļojumam uz Kabili, kur viņiem bija iespēja atpūsties un turpināt baudīt svētku dienu.

Vairāk foto šeit