3. decembrī norisinājās Valsts datu inspekcijas konkursa “Dati ir vērtība – sargā tos!” fināls, kurā piedalījās 10 zinošākās komandas no visas Latvijas, kuras sevi bija jau parādījušas konkursa pusfinālā, kurš norisinājās 6. novembrī.
Pusfinālā mūsu skolas komanda “Mātes plate”, kuras sastāvā ir pašpārvaldes dalībnieki no 10. klases – Mārtiņš Stebulis, Madars Irgensons, Katrīna Kiričenko, Aleksandra Beiere, Kalvis Mednieks un Rūdolfs Ļebedevs, ieguva tiesības piedalīties konkursa finālā. (pusfinālā balsojums nebija, tas norisinājās vietnē kahoot!)
Fināls, kurš norisinājās tiešsaistes servisos YouTube un Zoom, tika organizēts trīs daļās, kuru laikā komandas savstarpēji cīnījās, lai iegūtu balvas. Tā kā konkurss tiek organizēts projekta “Vispārīgā datu aizsardzības regula – iespējas un atbildība mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU); tiesības un riski nepilngadīgām personām.” (DPSME) ietvaros un godalgotās trīs pirmās vietas finālā saņem šādas balvas:
1.vieta – katram jaunietim portatīvais dators
2.vieta – katram jaunietim planšetdators
3.vieta – katram jaunietim viedpulkstenis.
Komanda “Mātes plate” vienīgā pārstāvēja visu Kuldīgas novadu, visu Viduskurzemi un Ziemeļkurzemi, un, protams, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolu.
Rezultātā mūsu komanda izcīnīja godalgoto 3. vietu, kā rezultātā katrs dalībnieks saņem viedpulksteni.
Skatīt šeit
Gatavojoties finālam, komandām bija jāiesūta mājas darbs – videofilma. Skatītāju simpātijas balvu (kino apmeklējumu) par labāko videofilmu balsojuma rezultātā arī saņēma mūsu komanda “Mātes plate”, pateicoties skolas kolektīva atbalstam un balsojumam.
Skatīt šeit 
Komandas dalībnieki izsaka lielu pateicību ikvienam, kurš balsoja. Komanda ļoti novērtē visas skolas atbalstu, paldies liels!