Piektdien, 4.septembrī, neformālā jauniešu grupa “Viļa aktīvisti” Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra Jauniešu iniciatīvu konkursa projekta “Caur kustībām uz veselību” ietvaros, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 9.-11. klašu skolēniem organizēja orientēšanās pasākumu “Vai Tu spēj orientēties Kuldīgā?”

Spītējot laika apstākļiem, pasākums pulcēja 150 dalībnieku. Pilsētā bija sagatavoti dažādi kontrolpunkti ar uzdevumiem. Kā teica dalībnieki: “Beidzot varēja izkustēties!”

Pēc trases dalībniekus sagaidīja ar karstu zupu un našķiem. Noslēguma pasākumā varēja vērot gan eksperimentu “Ziloņa zobu pasta”, gan pavadīt vakaru muzikālā gaisotnē. Ar vērtīgām balvām tika godinātas trīs ātrākās komandas!

Pasākuma organizatori saka lielu paldies visiem, kuri iesaistījās un atbalstīja pasākuma norisi! Enerģiskie “Viļa aktīvisti” ir gatavi arī turpmāk rīkot izglītojošus un interesantus pasākumus vienaudžiem, veicinot jauniešos komandas garu, caur fiziskām aktivitātēm rosinot ikdienā pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Projekta mērķis ir sasniegts – jaunieši ir iedrošināti attīstīt savas sportiskās, orientēšanās prasmes,  sacensību gaisotnē iemācījušies saliedēties un strādāt komandā!

Projekts īstenots ar Kuldīgas BJC atbalstu, Jauniešu iniciatīvu projektu konkursa ietvaros.